IV.třída

VÍTÁM VÁS NA STRÁNKÁCH 4.TŘÍDY

Třídní učitelka: Mg. Lenka Divišová

Asistentka pedagoga: Věra Kulišová

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Školní rok jsme začali hned zahájením plaveckého výcviku. V bazéně nás čekala jedna změna - nová paní plavčice. Hodinu jsme si moc užili, cestou zpět jsme se ještě (jak už jsme zvyklí) zastavili na dětském hřišti a v krámečku na pár dobrot.

HURÁ, ŠKOLA ZAČÍNÁ!

Moji milí čtvrťáčci,

z prázdnin zbývají poslední dny a s jejich koncem přichází nový školní rok 2019/2020. Doufám, že jste si pořádně odpočinuli a s elánem se společně vrhneme do práce. Letošním školním rokem nás budou prováze kamarádi Asterix, Obelix a Idefix.

Sejdeme se 2.září v 8:00 hodin v šatně, první den nebudete potřebovat nic. Konec vyučování bude v 8:30 hodin. Obědy se budou vydávat od 10:30 do 12:00 hodin.

V úterý 3.září již začínáme v 7:45 hodin jak jste zvyklí. Přineste si s sebou tašku na učebnice, penál, tělocvik, toaletní papír, kapesníčky..... Konec vyučování bude v 11:25 hodin.

Ve středu 4.září si přineste kufřík na výtvarnou výchovu, zástěrku, podložku na lavici.... Konec vyučování bude v 11:25 hodin.

Od 15:00 hodin proběhne ve třídě první společná třídní schůzka. Účast rodičů nutná (podpisy formulářů, vyúčtování pomůcek...).

Ve čtvrtek 5.září budeme opakovat učivo 3. třídy. Vyučování bude dle platného rozvrhu hodin. Konec je ještě v 11:25 hodin.

V pátek 6.září půjdeme poprvé plavat! Nezapomeňte, že sraz je už v 7:25 hodin u školy. S sebou vezměte plavky, ručník, čepici do bazénu, mýdlo.