VII.třída

Vítejte na stránkách VII. třídy

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Krtičková

Kontakt:krtickova@zsbecov.cz

Kmenová třída: učebna zeměpisu, 2. patro, č. dvěří 21.

_________________________________________________________________________

Do souborů ke stažení byl nahrán rozvrh hodin ve formátu PDF.

Zítra 5.9.2019 probíhá výuka dle rozvrhu první čtyři hodiny, tzn. AJ, ČJ, NJ a HV. Celý rozvrh hodin přidám na stránky v průběhu zítřka. Děkuji TŘU

Na první hodinu VV a PV si žáci přinesou všechny  předepsané pomůcky a kufr, nebo krabici k uložení pomůcek. Tyto pomůcky jsou určené  výhradně na hodiny VV a PV a budou uloženy v učebně VV. Děkuji TU.

HOLA HOLA! ŠKOLA VOLÁ!

smajlíci

Poprvé se po prázdninách uvidíme 2. září v 8:00 hod. v naší třídě, kde se přivítáme a řekneme si základní věci.

Celý týden pak budeme mít vždy 4 vyučovací hodiny, tzn. do 11:25 hod.

Úterý + středa - třídnické práce (ŽK, pomůcky, učebnice, okraje v sešitech, atd.)

Čtvrtek - výuka dle rozvrhu (pouze 4 vyučovací hodiny)

Pátek - Den gramotnosti

Obědy se v pondělí vydávají od 10:30 do 12:30 hod.

Pokud nechcete první školní den oběd, je nutné jej odhlásit u p. Mrkvičkové!

Vážení rodiče,

ráda bych Vás pozvala na první třídní schlzku, která se uskuteční ve středu 4. září od 15:30 hod. Dozvíte se všechny potřebné informace k novému školnímu roku a také proběhne vyúčtování peněz žáků, kteří měli objednané pomůcky přes školu.

Děkuji a těším se na Vás.

TŘU