VII.třída

Vítejte na stránkách VII. třídy

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Krtičková

Kontakt:krtickova@zsbecov.cz

Kmenová třída: učebna zeměpisu, 2. patro, č. dvěří 21.

_________________________________________________________________________

POZOR! Z provozních důvodů je výuka ve středu 6. listopadu zkrácena do 12:20 hod. Děkuji za pochopení.

TŘU

Vážení rodiče,

ráda bych Vás pozvala na další třídní schůzku, která se bude konat 6. listopadu 2019 od 15:30 hod. Hlavní náplní bude především prospěch žáků za 1. čtvrtletí tohoto školního roku. Před schůzkami bude vernisáží zahájena i PODZIMNÍ VÝSTAVA, která bude trvat až do 14. listopadu 2019.

Po státním svátku 28. 10. 2018 čekají žáky v úterý a ve středu (29. a 30. 10) PODZIMNÍ PRÁZDNINY :-)

V úterý 8. 10. si žáci přinesou na VV několik menších listů. Budeme dělat otisky. TU

POZOR! POZOR! V LISTOPADU JEDEME DO DIVADLA A I TAM NÁM POTVRDÍ, ŽE ŠKOLA JE ZÁKLAD ŽIVOTA :-) Peníze noste, prosím, do pátku 22. listopadu 2019. Děkuji, TŘU

Do souborů ke stažení byl nahrán rozvrh hodin ve formátu PDF.

Zítra 5.9.2019 probíhá výuka dle rozvrhu první čtyři hodiny, tzn. AJ, ČJ, NJ a HV. Celý rozvrh hodin přidám na stránky v průběhu zítřka. Děkuji TŘU

Na první hodinu VV a PV si žáci přinesou všechny  předepsané pomůcky a kufr, nebo krabici k uložení pomůcek. Tyto pomůcky jsou určené  výhradně na hodiny VV a PV a budou uloženy v učebně VV. Děkuji TU.

HOLA HOLA! ŠKOLA VOLÁ!

smajlíci

Poprvé se po prázdninách uvidíme 2. září v 8:00 hod. v naší třídě, kde se přivítáme a řekneme si základní věci.

Celý týden pak budeme mít vždy 4 vyučovací hodiny, tzn. do 11:25 hod.

Úterý + středa - třídnické práce (ŽK, pomůcky, učebnice, okraje v sešitech, atd.)

Čtvrtek - výuka dle rozvrhu (pouze 4 vyučovací hodiny)

Pátek - Den gramotnosti

Obědy se v pondělí vydávají od 10:30 do 12:30 hod.

Pokud nechcete první školní den oběd, je nutné jej odhlásit u p. Mrkvičkové!

Vážení rodiče,

ráda bych Vás pozvala na první třídní schlzku, která se uskuteční ve středu 4. září od 15:30 hod. Dozvíte se všechny potřebné informace k novému školnímu roku a také proběhne vyúčtování peněz žáků, kteří měli objednané pomůcky přes školu.

Děkuji a těším se na Vás.

TŘU