VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH ŠKOLNÍ DRUŽINY druzina@zsbecov.cz

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROKU

Potřebné dokumenty školní družiny naleznete v souborech ke stažení, dole.

PÁLENÍ ČARODĚJNIC

Ve čtvrtek 2. května pořádala školní družina již tradiční akci - "Pálení čarodějnic". Na školní zahradě rozdělaly paní vychovatelky oheň a všichni si opékali uzeniny. Přišli nás podpořit také rodiče našich žáků. Počasí konečně přálo, a tak se akce podařila. Čarodějnici pro školní družinu vyrobil školní klub.

ŽELVÍ FARMA

29. dubna měla školní družina tvořivý den. Žáci vyráběli želví farmičku "za pár kaček". Výrobky z použitých, levných a odpadových materiálů vyzdobili atrium.

OCHUTVKA TROPICHO OVOCE

Paní vychovatelky, v rámci zdravého životního stylu, připravily svým svěřencům atraktivní program. Využily nabízeného projektu a nechaly si dopravit tropické ovoce. Plody nakrájely, pomáhaly i děti, a naservírovaly je na talíře. Stoly byly plné ovoce a vůně přímo lákala k ochutnávce. Žákům tak ukázaly, že i zdravá svačinka může být chutná a je mnohem lepší, než uzenina či oplatka.

_________________________________________________________________________________

BESEDA S KYNOLOGEM

17. dubna měli žáci ze školní družiny zajímavý program. Paní vychovatelky zajistily besedu se záchranářem panem Bohdalem a jeho fenkou. Poutavé vyprávění kynologa bylo doplněno výcvikovými ukázkami fenky a žáci si mohli s pejskem i pohrát. Všichni obdivovali poslušnost psíka a jeho dovednosti. Ani v družině nejsou opomíjeny výchovně vzdělávací činnosti.

MASOPUST

Masopustní průvod se v naší obci uskuteční dne 23. 2. 2019. Ve 13:00 hodin mají sraz žáci, jež jdou do průvodu v maskách. Srdečně všechny zveme!

VÁNOČNÍ TURNAJ V SÁLOVÉ KOPANÉ

V úterý odpoledne, 18.12.2018, pořádala školní družina Vánoční fotbalový turnaj. Zúčastnila se vybraná smíšená družstva všech žáků naší školy. Soutěžící vzali svůj úkol opravdu vážně a bojovali ze všech sil. Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme žákům, kteří tvořili obecenstvo.

Pouštění draků ve školní družině

MŠ v ŠD

Ve středu 17. října navštívili naši školu budoucí školáci. Akci pro předškoláky již tradičně pořádala školní družina. Přítomna byla rovněž budoucí paní učitelka Monika Pohlová, která měla připraven bohatý herní program. A jak se dětem setkání líbilo? O tom svědčí spokojené tvářičky na fotografiích.

Mezinárodní den seniorů

1. 10. se u nás slavil Mezinárodní den důchodců. A tak i my se připomíníme s naším kontraktem se seniory. Školní družina přišla na návštěvu k místnímu klubu důchodců, který uspořádal sportovní olympiádu. Spolupráce se rozvíjí i nadále a již se všichni těšíme na další společné akce.

O NÁS

Školní družina má dvě oddělení

I. oddělení žáci 1. a 2. třídy
II. oddělení žáci 3.- 5. třídy

Obě oddělení školní družiny se nacházejí v prvním patře pavilonu školní jídelny. Maximální počet žáků v oddělení je 30. Žáci 3.-5. třídy jsou přijímáni dle kapacity. Chodby jsou vymalovány motivy Josefa Lady, a tak jsou velice útulné.

Další informace naleznete ve vnitřním řádu ŠD na školní rok 2018/2019.

Kontakty :

email: druzina@zsbecov.cz

Zdobení perníčků.

Pletení z papírových ruliček " PEDIG"

Pletení z papírových ruliček

Výzdoba útulku pro opuštěná zvířata v Rudolicích.

Vánoční turnaj