Aktuality v naší mateřské škole

Prázdninový čas je za námi, doufáme, že jste si všichni odpočinuli. Vítáme Vás v novém školním roce. Děti určitě během prázdnin hodně povyrostly a pomůžou nám s novými dětmi. Našim prvňáčkům přejeme, ať se jim ve škole líbí.

Zářijové akce:

• 27.09. Loučíme se se Sluníčkem - kreslení křídou na chodník (pouze pro děti)

Upozornění: od září se zdražuje školné na 130,- Kč

Pravidelné akce:

Plnění projektů: Celé Česko čte dětem, Když sluníčko hřeje, pořád se něco děje (projekt logopedické prevence), Putování za tajemstvím přírody (projekt enviromentální výchovy). Učíme se anglicky, Veselé cvičení v tělocvičně ZŠ, Z pohádky do pohádky - návštěva obecní knihovny, Čtení před školou - návštěva školní knihovny, sbíráme víčka a papír.

Úřední hodiny vedoucí MŠ - 10:30 hod. - 11:30 hod., 12:00 hod. - 13:00 hod.

Kontakt: tel. 476 110 288, ms(zavináč)zsbecov.cz

Poslední rok předškolní docházky je povinný. Bližší informace jsou v našich souborech ke stažení.

__________________________________________________________

Soubory ke stažení: