Školní klub

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH ŠKOLNÍHO KLUBU klub@zsbecov.cz

Veškeré informace o chodu školního klubu naleznete v souborech ke stažení, na stránce dole. Vytisknout si můžete rovněž zápisové lístky na zumbu a do školního klubu. 

_________________________________________________________________________________

 

PÁLENÍ ČARODĚJNIC

Školní klub vyrobil pro družinu čarodějnici. Žáci přinesli oblečení, obuv a seno, a tak se sami podíleli na zhotovení čarodějnice.

 

_______________________________________________

SPORTOVNÍ SOUBOJ DRUŽSTEV

V pátek 22. února se ve školním klubu konalo další kolo souboje družstev. Družstva měřila své síly ve vybíjené, v přetahované lanem a ve střelbě na koš. Vítěze čeká v pondělí malá odměna. 

________________________________________________________________

ZUMBA

10. ledna jsme začali nacvičovat novou sestavu zumby. Velice nám pomáhá počítačová technika (foto 1). Přes dataprojektor si promítáme na zeď cvičení i s hudbou, a tak dívky mohou věrně kopírovat jednotlivé kroky. Sestavu si děvčata vybrala sama, a tak už je jen na nich, jak se nácviku zhostí.

____________________________________

BATERKOŽROUT

10. prosince jsme v klubu dokončili výrobu baterkožrouta. Úkol jsme plnili v rámci EVVO, OPRAVDU SE NÁM PODAŘIL. A BUDEME SBÍRAT POUŽITÉ BATERIE DO NOVÉHO ZÁSOBNÍKU!

UPOZORNĚNÍ

13. 12. 2018 školní klub nebude - provozní důvody.

________________________________________________________________

 VOLBA POVOLÁNÍ

26. listopadu se od 13,30 hodin uskutečnila ve školním klubu beseda k volbě povolání. Paní učitelka z duchcovské střední školy představila nabídku studijních oborů a pohovořila o uplatnění absolventů studia. 

________________________________________________________________________________

II. KOLO OLYMPIÁDY

12. října proběhlo druhé kolo klubové olympiády. Soutěžící bojovali jako lvi. Vítězové obdrželi polárkový dort. Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům gratulujeme.  

 

___________________________________________________________________________

 KLUBOVÁ OLYMPIÁDA

V pátek 5. října se konala ve školním klubu malá olympiáda družstev. Soutěžící měřili své síly v hodu mini medicimbalem na daný cíl, ve střelbě na koš a ve vybíjené. Příští pátek bude pokračování. Prozatím vítězí dívky s počtem bodů 16, hoši získali 14 bodů. 

 

_________________________________________________________________________________

 ZUMBA

Ve čtvrtek 4. 10. začal opět pracovat zájmový kroužek zumby. Naše řady rozšířily i nejmladší cvičenky, které zcela bez problémů stíhaly tempo cvičení svých starších spolužaček.  Také letos jsme zařadily do rozcvičovacích fází cvičení na velkých gymnastických míčích a od příští hodiny začneme i s relaxačními chvilkami k uvolnění těla i mysli.