II.třída

Vítejte ve 2. třídě

V pondělí 27. 9. se půjdeme učit ven! Prosím přizpůsobte tomu oblečení dětí. S sebou do batůžku jen penál, svačinu a dostatek pití. Končíme normálně dle rozvrhu.

CO NÁS POTKALO V ZÁŘÍ....

* Vychutnali jsme si kulturní událost - návštěvu divadla. Téměř všichni jsme se krásně oblékli a učesali, připoměli jsme si, jak se správně chovat při představení i o přestávce a pak už HURÁ do Mostu! Podívejte se, jak nám to moc slušelo!

* Společně jsme pomohli kamarádům z první třídy poznat školu a její zaměstnance. Podle fotografií jsme určovali jméno, funkci i pracovní náplň. Druháčci psali, prvňáčci stříhali a lepili. Potom jsme do jednotlivých "místností" dokreslovali konkrétní předměty, které v nich můžeme najít. Nezapomněli jsme ani napsat jména všech kamarádů z první třídy. Společnými silami jsme tak vytvořili budovu školy ;-). Práce se nám moc dařila.

Milé děti,

vítám vás ve druhé třídě. Už jsme se na vás moc těšily. Doufáme, že si společně i tento rok pořádně užijeme. Začínáme 1. 9. 2021 v 7:45 hodin ve třídě ;-)

* Ve čtvrtek 2. 9. si rozdáme učebnice, sešity i další pomůcky. Budeme společně vytvářet pravidla a povídat si o tom, co zajímavého jsme o prázdninách prožili.

* V pátek 3. 9. budou probíhat třídnické práce. Pokud bude hezky, půjdeme ven.

* Vyučování ve čtvrtek i v pátek končí v 11:25 hodin

* Můžete si už přinést převlečení na tělesnou výchovu a kapesníčky (2x celé balení)

* Od pondělí se už budeme učit dle rozvrhu.

Ve středu 8. 9. 2021 od 15:00 hodin zvu srdečně všechny rodiče na třídní schůzky.