IV.třída

VÍTÁM VÁS NA STRÁNKÁCH 4.TŘÍDY

Třídní učitelka: Mgr. Lenka Divišová

 Asistentka pedagoga: Lucie Šindelářová

                                          

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TŘÍDNÍ AKTUALITY:

Moji milí,

v tomto týdnu vás čeká zajímavý úkol - chtěla bych, abyste se zamysleli nad tím, co vám současná situace s COVID 19 dala a vzala. V masně na vás čekají pracovní listy, které vás navedou. Budete hledat a zapisovat informace, zamýšlet se, tvořit..... Nezapomeňte na to, že jako čtvrťáčci už dokážete aplikovat dostatek gramatických pravidel, tudíž očekávám, že vaše práce budou bez zbytečných chyb.

Jako součást tohoto úkolu vyhlašuji soutěž O NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJORIGINÁLNĚJŠÍ ROUŠKU. Tvořit můžete z libovolného materiálu.

V tomto týdnu nezadávám žádné úkoly do žlutých sešitů, využijte situace a doplňte cvičení, která vám chybí.  P. uč. Lenka

 ANGLICKÝ JAZYK - týden 1.6. - 7.6.

Všechny vás moc zdravím a přeji vám krásný DEN DĚTÍ!

Tento týden nás čeká zajímavá lekce o vačení " Let´s cook". Úkolem tohoto týdne bude projít si str. 42,43 v učebnici. Následně opsat slovíčka z fialového rámečku do slovníčku. :-) Do sešitu školního si udělejte poznámku z učebnice ze str. 43 - žlutý rámeček - vazba "OF".

Přeji krásný a pohodový týden. Paní učitelka Srbková

ANGLICKÝ JAZYK - týden 25.5. - 29.5.

Přeji všem krásný vstup do nového týdne. Doufám, že angličtinu zvládáte a procvičujete. :-) Na tento týden vás čeká práce v pracovním sešitě na str. 40,41. Někteří jste již práci udělali a poslali předem. :-) Na str. 40/2 vynecháváte! Jedná se o poslech, který nemůžete doma bez CD udělat. :-) Přeji pevné nervy a radost z práce. :-)

Paní učitelka Srbková

ANGLICKÝ JAZYK - týden 18.5. - 22.5.

Všechny vás moc zdravím! Chtěla bych pochválit ty, kteří se mnou komunikují a posílají domácí úkoly. Jsem moc ráda, že se snažíte a často překvapujete (pozitivně). :-)

Tento týden nás čeká hezké nové téma "WE LOVE DOGS". Vaším úkolem na tento týden bude prostudovat učivo v učebnici na str. 40,41 a přepsat slovíčka z modrého rámečku, která mi pošlete na email do 22.5.. :-) Dále vám nabízím možnost nějaké online výuky, prosím domluvte se ve vaší třídní skupince na nějakém termínu a čase. Naše spojka mezi vámi a mnou bude paní Poustková, která mi podá informace. :-)

Přeji krásný nový týden plný úsměvů. Paní učitelka Srbková

Ahoj,

tak nám utekl další týden a my jsme zase o krok blíže k vysvědčení a vytouženým prázdninám.Chválím všechny, kteří nahráli do ŠKOLY V PYŽAMU svá sebehodnocení. Mám radost, že to vidíme stejně a že i většina z vás si uvědomuje, kde ještě potřebuje přidat a kde už odvání skvělou práci ;-).

Nezapomeňte v neděli na svátek matek! V materiálech připravených v masně jsou i výtvarné potřeby a návod na výrobu přáníčka. DEJTE SI OPRAVDU ZÁLEŽET, V TUTO CHVÍLI SI VŠECHNY MAMINKY ZASLOUŽÍ OCENĚNÍ JEŠTĚ VÍCE NEŽ JINDY!

Na ŠKOLE V PYŽAMU na vás čekají dvě nová videa - časování sloves a práce s neznámou. Jedno z videí vám i ukáže, jaké překvapení od paní ředitelky na vás bude čekat po návratu do školy.

Protože v této situaci nemůžeme chodit do školy a pracovat se všemi potřebami a všemi sešity, zbylo nám poměrně dost pomůcek i do dalšího roku. Pomůcky tedy předám p. uč. Matoušové, která bude děti mít v páté třídě.

Cena všech pomůcek včetně pracovního sešitu na AJ je 550 Kč. Peníze můžete nosit do kanceláře školy p. Mrkvičkové, nebo přímo mně (to raději po domluvě, nejsem tam každý den).

Také už mám informace ke zrušenému zájezdu do Itálie. Koho se to týká, kontaktujte mě na emailu divisova@zsbecov.cz

Pod tabulkou s domácí přípravou najdete fotky vydařených prací z tohoto týdne.

 ÚKOLY NA TENTO TÝDEN:

  MAT ČJ
11.5. str. 40 cv. 18 str. 86 cv. 2
12.5. str. 34 cv. 3 str. 87 cv. 2  pouze doplnit a opsat
13.5. str. 34 cv. 5 str. 89 cv. 3
14.5. str. 34 cv. 6 str. 88 cv. 2
16.5. str. 35 cv. 11 str. 86 cv. 3

ANGLICKÝ JAZYK NA TENTO TÝDEN 11.5.- 15.5.:

Všechny vás moc zdravím a za tento týden vás nemohu moc pochválit, protože mi přišlo strašně málo domácích úkolů. Prosím tedy napravte (jedná se o vyfocená slovíčka + věty s odpovědí). Na tento nový týden máte za domácí úkol práci v pracovním sešitě na str. 38,39.

Přeji příjemný vstup do nového týdne. Paní učitelka Srbková :-)

 VYDAŘENÉ PRÁCE

(pokud tady nenajdete svoji práci, nebuďte smutní, všechny práce jsou moc pěkné, jen není tolik místa ;-) )

Ahoj všichni,

posílám vám pozdrav z prázdné školy, je tady bez vás smutno, už mi moc chybíte. Chválím všechny za svědomitou práci. Někteří z vás mi píší, že je práce málo a je rychle hotová. Pro vás mám pro inspiraci stránky, na kterých můžete dobrovolně a navíc procvičovat.

https://skolakov.eu/vsechna-cviceni 

Nezapomeňte na ŠKOLE V PYŽAMU nahrát sebehodnocení!

Úkoly na týden 4. -8. 5.

  MAT ČJ
4. 5. str. 31 cv. 4 str. 83 cv. 4
5. 5. str. 31 cv. 8 str. 84 cv. 6
6. 5. str. 30 cv. 4 str. 84 cv. 9
7. 5. str. 30 cv. 5 str. 84 cv. 8
8. 5. str. 29 cv. 15 str. 82 cv. 9

 

ANGLICKÝ JAZYK NA TÝDEN OD 4.5. - 8.5.

Přeji krásný vstup do nového týdne. :-) Musím vás pochválit za krásné práce, které jste posílali. :-) Hlavně si je schovejte, budu si je vybírat.

Na tento týden nás čeká práce v učebnici na str. 38,39. Vaším úkolem bude projít si učebnici - přešíst a následně přepsat slovíčka ze zeleného rámečku do slovníčku. Druhým úkolem bude přepsat věty ze str. 39/3 a odpovědět na ně podle vaší pravdy. :-) (Odpovídáte jen: Yes, I do. / No, I don´t). Na vaše práce se budu opět těšit na emailu.

Mějte se krásně paní učitelka Srbková.

ÚKOLY NA TENTO TÝDEN

DEN MAT ČJ
27. 4. str. 30 cv. 6 str. 82 cv. 8
28. 4. str. 31 cv. 5 str. 82 cv. 10
29. 4. str. 32 cv. 2 str. 83 cv. 3
30. 4. str. 30 cv. 3 str. 83 cv. 2 (1.,2. řádek)
1. 5. str. 32 cv. 4 str. 83 cv. 2 (3.,4. řádek)

* Nezapomínejte denně číst!

* Na ŠKOLE V PYŽAMU máte někteří ještě úkoly, které je potřeba do konce tohoto týdne splnit. Mrkněte se na to ;-)

Moji milí čtvrťáčci,

chválím vás za zdařilé práce, které mi posíláte. Je vidět, že se řada z vás velmi snaží. Posílám všem rodičům i dětem velikou 1* ;-).

 

ANGLICKÝ JAZYK:Všem vám přeji krásný, slunečný vstup do nového týdne. :-) Chválím, všechny za poslané a zdařilé práce, děláte mi radost. :-) Tento týden si dáme oddechový v rámci možností. Práce posílejte do 1.5.  Vaším úkolem na tento týden bude:

  • přepsat slovíčka do slovníčku (učebnice str.36,37 - fialový rámeček)
  • nakreslit na papír A4 svůj plánek bytu a ke každé místnosti vymyslet nějakou větu

Přeji hodně zábavy a hodně úsměvů. :-)

Paní učitelka Srbková

 

 

 

Něco z naší práce:

 

Moji milí čtvrťáčci, 

doufám, že jste si užili výměnu rolí s rodiči, načerpali jste hodně sil a jste připraveni vrhnout se do práce. Začneme hned v pondělí v 10 hodin na "ŠKOLE V PYŽAMU", tentokrát matematikou.

Musím vás všechny moc pochválit za super práci, plnění výzev a krásné obrázky, kterými mi děláte velikou radost. DĚKUJI!

Nezapomínejte číst! Každý den alespoň kousek knížky, časopisu nebo čítanky. Děláte to hlavně pro sebe!

 ÚKOLY NA TENTO TÝDEN

DEN MAT ČJ
20. 4. str. 26 cv. 16 str. 77 cv. 8
21. 4. str. 26 cv. 17, 18 str. 77 cv. 9
22. 4. str. 26 cv. 19 str. 79 cv. 2
23. 4. str. 27 cv. 2 str. 79 cv. 4
24. 4. str. 27 cv. 4 str. 81 cv. 3

 ANGLICKÝ JAZYK:

Přeji Vám všem krásný vstup do nového týdne. Moc vás chválím, za krásné a zdařilé práce, které jste mi posílali. :-) Na tento týden vás čeká práce v učebnici a pracovním sešitě na str. 36,37. Prosím o zaslání práce v pracovním sešitě do 26.4. :-) Příští týden bude, co se týče angličtiny, zase více odpočinkový. :-) Těším se na vaše práce a přeji vám krásný nový týden plný pohody a dobré nálady. :-)

Paní učitelka Srbková

V minulém týdnu na vás v masně čekaly nejen domácí úkoly pro rodiče, ale také malé překvapení velikonočního zajíčka ;-)

 Moc děkuji, Michalko ;-)

 A ještě některé výzvy.... 

zpráva p. uč. AJ:

Přeji Vám všem moc krásný vstup do nového týdne. :-)

Musím řadu z Vás pochválit za krásnou a poctivou práci, ale zároveň jsou tu i tací, kteří ještě neodevzdali vůbec žádnou práci. :-( Tím pádem mají NESPLNĚNO = 5.

Jelikož máme tento týden krapet zkrácený, tak prodlužuji dobu na práci do 17.4.

Někteří jste si určitě stihli všimnout, že ve vašich deskách, které si vyzvedáváte, je i pracovní list z Anglického jazyka. Je to na procvičování slovesa CAN. Poslední - 4. cvičení věnujte prosím chvilku svým dětem. Mají se Vás ptát, co umíte a neumíte a následně kroužkovat správnou odpověď. (do políčka ME - kroužkují své odpovědi/ do políčka FRIEND - kroužkují Vaše odpovědi)

Přeji Vám všem moc krásný sluníčkový týden plný úsměvů. :-) A hlavně HAPPY EASTER!

Paní učitelka Srbková

 

Jsem moc ráda, že vše už celkem funguje tak jak má :-).

Pomalu, ale jistě jsme vychytali společně všechny chyby v komunikaci. Od pondělí začínáme každý den společnou práci online přes server WWW.SKOLAVPYZAMU.CZ . Samozřejmě stále platí, že je potřeba vypracovat a odevzdat pracovní listy.

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

ÚKOLY NA TÝDEN 30. 3. - 3. 4. 2020

  MAT ČJ ČTENÍ
PONDĚLÍ str. 37 cv. 5 str. 73 cv. 11 (doplnit, opsat)  Začni číst vlastní
ÚTERÝ str. 14 cv. 6 str. 74 cv. 12 (5 vět) knihu. Čti každý den.
STŘEDA str. 14 cv. 8 str. 74 cv. 2 Do sešitu si zapiš, kterou knihu
ČTVRTEK str. 24 cv. 3 str. 74 cv. 3 a které stránky jsi přečetl(a).
PÁTEK str. 24 cv. 4 str. 74 cv. 4  

ANGLICKÝ JAZYK:

Milé děti,

moch chválím ty, kteří posílájí, jak mají. Zároveň chválím i rodiče za jejich komunikaci. :-) Bohužel nemohu pochválit celou třídu, bohužel jsou mezi vámi i tací, kteří ještě neodevzdali ani jeden úkol, tím pádem mají NESPLNĚNO.

Vaším úkolem po dobu tohoto týdne bude zase práce v učebnici a pracovním sešitu na str 34+35. Je to lekce opakování barviček, které již všichni umíte, takže věřím, že to nebude problém. Prosím tedy o zaslání ofocené práce v pracovním sešitě do 5.4.

Držím vám palečky a posílám sílu a zdravíčko! :-)

Paní učitelka Srbková

I doma tvoříme ;-)

A nejlepší na tom je, že současně opakujeme - doplňujeme i/í/y/ý, určujeme rody a vzory podstatných jmen. Jste šikulky!!

 

Překvapení, které na mne čekalo ve složce pracovních listů ;-)

Moc děkuji Kačko, udělala jsi mi velkou radost!

DNES JSEM ZALOŽILA VIRTUÁLNÍ TŘÍDU NA WWW.SKOLAVPYZAMU.CZ, PŘIDEJTE SE KE MNĚ ;-), RÁDA VÁS VŠECHNY ZASE UVIDÍM.

Milé děti,

v obchodě už máte připravené pracovní listy na tento týden. Připojuji ještě práci do sešitů na domácí přípravu:

  MAT: ČJ: ČT:
PONDĚLÍ str. 39 cv. 10 str. 71 cv. 1 str. 97
ÚTERÝ str. 39 cv. 12 str. 71 cv. 4 str. 98
STŘEDA str. 38 cv. 1 str. 71 cv. 5 str. 103
ČTVRTEK str. 39 cv. 11 str. 72 cv. 6 a,b str. 109
PÁTEK str. 38 cv. 5 str. 72 cv. 7 str. 90

 

Milé děti,

já také připomínám, že máte práci zadanou do konce tohoto týdne. Někteří jste si již všimli, že v masně na vás čekal i pracovní list z AJ. Ten budete vypracovávat následující týden, tedy od 27.3. Tento pracovní list je opakovací a bude hodnocen známkou, tudíž kdo neodevzdá, bude mít nesplněno - za 5. Doufám, že vám práce jde od ruky a průběžně můžete posílat. Chválím ty, kteří již odevzdali, jste šikulky! :-)

Připomínám, že zítra (tj. v pátek 20. 3. 2020) ve 12:00 hodin budu vyzvedávat v masně vypracované úkoly pro samostudium - pouze PL.

NEODEVZDANÉ ÚKOLY BUDOU HODNOCENY JAKO NESPLNĚNÉ, TEDY ZNÁMKOU 5.

Na tento týden ještě máte dostatek práce v sešitech na domácí přípravu - to jsou vaše "domácí úkoly", kontrolovat je budu až po návratu do školy.

Odevzdávat ale budete PRACOVNÍ LISTY a rovnou si i vyzvednete nové! Domluvila jsem vám to v obchodě (tam stejně chodíte ;-) ), v masně. V pátek po dvanácté si je tam vždy vyzvednu a zanechám práci na další týden.

Samozřejmě budeme stále v kontaktu v naší skupince na Whatsappu.

Pokud budete mít jakýkoliv problém nebo dotaz, neváhejte se ozvat.

 

!POZOR ZMĚNA! Nový domácí úkol z Aj do 27.3. :

Vzhledem k tomu, že jsem si neuvědomila, časovou dotaci za minulý týden, posouvám termín dodělání této nové lekce, ať máte více času na vypracování. Zároveň Vám nabízím pomoc přes emailovou adresu. Není problém vyfotit dané cvičení, s kterým si nevíte rady a poslat mi ho na email. Reaguji většinou do několika minut a snažím se poradit, vysvětlit, opravit. Nezapomínejte, že to děláte pro Vaše děti, tím, že to odněkud opíší, je výsledek nulový. :-)

Nová lekce č. 15

* učebnice str. 32 + 33

* zápis do školního sešitu ENGLISH - uč. str. 33/ žlutý rámeček "sloveso CAN" (S TÍM SOUVISÍ STÁLÉ OPAKOVANÍ OSOB - potřebujeme je pro další využití!)

* práce v pracovním sešitě str. 32 + 33 (bez cvičení 7, to uděláme společně)

*zajímavý odkaz na procvičování (záložka AJ 4.třída - aktuální SLOVESA - sloveso be)

https://skolakov.eu/anglicky-jazyk-4-trida

PROSÍM DO STŘEDY 27.3. O NASKENOVÁNÍ (nebo ofocení) HOTOVÝCH STRÁNEK Z PRACOVNÍHO SEŠITU A NÁSLEDNÉ ZASLÁNÍ NA EMAIL: srbkova@zsbecov.cz (nezapomeňte krátký text do mailu, abych věděla, čí práci posíláte).

Děkuji a přeji Vám všem krásný zbytek týdne. :-) Paní učitelka na AJ

DOMÁCÍ PRÁCE Z AJ DO 15.3.:

Zopakovat si množné číslo

* Dokončit lekci 13

* Samostatně nastudovat lekci 14 (opakovací)

* PS str. 30,31

 

Seminář z českého jazyka

procvičovat vyjmenovaná slova, slovní druhy, u podstatných jmen - rod, číslo, pád, vzor.

Využít na procvičování lze stránku:  https://www.mojecestina.cz/

Tělesná výchova: cvičit! Každý den rozcvička. Pokud bude umožněn pohyb venku, utíkejte panelovkou do Zaječic a zpátky.

Hudební výchova: zpívat! Doma lze využít rytmické hudební nástroje, kterými zpěv doprovodíte: bubínek /hrnec a vařečka/, činelky /pokličky/, dřívka /vařečky/. 

MA

 

 Děti mají nařízené samostudium - práce je zadaná v sešitě na domácí přípravu + děti dostaly pracovní listy. 

Tento odkaz můžete zdarma použít k domácí výuce:

https://www.nns.cz/blog/1-stupen/pomoc-s-domaci-vyukou-zaku-miuc-a-vyukova-videa/

 

!!!DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

 

Bezpečnostní rada státu dnes rozhodla, že je zakázána osobní přítomnost žáků a studentů na vzdělávání v základním, středním, vyšším odborném a vysokém školství. Od zítra, tj. 11.3.2020 je výuka na ZŠ Bečov do odvolání zrušena. 

 

Sledujte webové stránky školy a třídy. Budeme zde uveřejňovat důležité informace!

 

Škola až do odvolání těchto opatření nezajišťuje stravování, školní klub, školní družinu, žádné zájmové kroužky, speciálně pedagogickou péči, ani pedagogickou intervenci. 

 

Rodiče, kteří potřebují vystavit ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ, se mohou zastavit v kanceláři školy dne 11.3.2020 v době od 7:00 do 11:00 hodin.

 Děti mají nařízené samostudium - práce je zadaná v sešitě na domácí přípravu + děti dostaly pracovní listy.

Tento odkaz můžete zdarma použít k domácí výuce:

https://www.nns.cz/blog/1-stupen/pomoc-s-domaci-vyukou-zaku-miuc-a-vyukova-videa/

 

Výlet na hory je z důvodu nedostatku sněhu ZRUŠEN!

V březnu pojedeme na divadelní představení Mauglí – vybíráme 135 Kč.

V tomto týdnu budeme potřebovat na pracovní činnosti – jehlu s velkým ouškem, tři různé vyšívací bavlnky, deset malých různobarevných knoflíků (vše lze běžně zakoupit v každé švadlence). Připravte to, prosím, dětem do krabičky, ze které to nepoztrácí – tyto pomůcky budeme potřebovat déle, budou je nechávat v košíčku ve třídě.

V pondělí ÚSTNÍ zkoušení z AJ - OSOBY + sloveso BÝT

                  TEST slovíčka 11. lekce

I přes upotornění v týdenních plánech dnes opět některé děti přišly na AJ nepřipraveny!! Domácí úkol, který paní učitelka Srbková zadala, odevzdal pouze Honzík s Haničkou!!!

Ráda bych upozornila na to, že se toto chování dětí odrazí na jejich známkách.

Rozvrh hodin na druhé pololetí zůstává stejný, omlouvám se za špatnou informaci.

Vážení rodiče, v ŽK je nutné podepsat "Viděli jsme výpis vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2019/2020". Někteří stále nemají podepsáno.

 

DOMÁCÍ ÚKOLY:

 

Nově máme každý den zadané "DOMÁCÍ PROCVIČOVÁNÍ". Plňte ho svědomitě, děláte to pro sebe!

 

 

 

 

 

 

* Ve středu 6.11. od 15:00 hodin proběhne vernisáž podzimní výstavy spojená s vystoupením dětí. Hned po vernisáži se koná třídní schůzka.
Podle naší domluvy se nebudeme scházet všichni najednou, ale jednotlivě - i se žáky (rodič, žák, učitel). Umožní to navštívit třídní schůzky i těm rodičům, kteří mají ve škole více dětí. Společná konzultace bude trvat cca 10 minut.

 

* V pátek 8.11. 2019 máme poslední hodinu plavání. Tradičně je tato hodina věnována ukázce toho, co všechno jsme se naučili. NA TUTO HODINU JSOU ZVÁNI I RODIČE! Pokud se chcete přijít podívat, jak vaše dcera/syn plave, začátek hodiny je v 8:45 hodin v DD - Mosťáček (kousek od nádraží).

 

CO JSME SPOLEČNĚ PROŽILI V ŘÍJNU:

Ani v měsíci říjnu jsme nezaháleli, přesto, že byly podzimní prázdniny i státní svátek,tedy nebylo času nazbyt, stihli jsme několik různorodých akcí.

ZEBRA SE ZA TEBE NEROZHLÉDNE - projekt PČ zaměřený na bezpečnost dětí a dopravní výchovu.

DOBA ŽELEZNÁ - vyučování předmětu vlastivěda zážitkovou formou. Ve školní dílně jsme si vyzkoušeli, jak náročná byla výroba šperků nebo talíře v době železné. Původní nákresy se v průběhu činnosti překreslovaly, dotvářely a stejně nakonec vzniklo něco úplně jiného ;-). Výsledky naší práce můžete vidět na podzimní výstavě.

KRÁSKA A ZVÍŘE - na konci měsíce jsme také vyrazili za kulturou a to rovnou do "velkého" Městského divadla v Mostě. Příběh bohatého kupce, jeho tří dcer a zakletého prince nás velmi zaujal. Celý zážitek ještě podtrhla palačinka, na které jsme si pochutnali o přestávce.

Musím všechny pochválit za pěkné oblečení i dodržování pravidel slušného chování při představení. Byla jsem na vás pyšná!

PLAVÁNÍ - stále ještě chodíme každý pátek plavat. Tyto dny nám nahrazují hodiny tělesné výchovy. Každou hodinou se žáčci zlepšují, nikdo už se nebojí vody, všichni zvládají uplavat alespoň kousek. Někteří i skáčou šipku a plavou pod vodou.

 HOUBY - projektové vyučování věnované učivu přírodovědy. Téma houby se nám prolínalo všemi vyučovacími předměty. Využili jsme mimo jiné i notebooky a mikroskopy. Učili jsme se vyhledávat a třídit informace, připravovat preparát pod mikroskop, zakreslovat, měřit, převádět jednotky..... Práce nás moc bavila.

 ŠKOLÁKEM NA ZKOUŠKU - společný projekt pro čtvrťáky a předškoláky proběhl již podruhé, tentokrát doopravdy ve škole. Předškoláčků bylo méně, někteří tedy pracovali ve třech. Pro děti z MŠ jsme si připravili ukázku toho, jak vypadá den v naší třídě - plnili společně s námi služby, pracovali v připravených pracovních sešitech, trošičku jsme počítali, dělali grafomotoriku, vybarvovali, cvičili a také si o přestávkách hráli ;-). Bylo nám spolu fajn a už se těšíme na další setkání.

Všechny školáky moc chválím za úžasný přístup ke kamarádům z MŠ, opravdu pěkně se jim věnovali, vše ukázali, vysvětlili.... Jsem na vás moc pyšná!

 

 

* Dne 31. 10. 2019 pojedeme do Městského divadla v Mostě na představení "KRÁSKA A ZVÍŘE". Vstupné je 100 Kč. Nezapomeňte na vhodný oděv!

 

* V rámci výuky přírodovědy navštívíme ve středu ZOOPARK v Chomutově.

 

Sraz v 7:45 hodin ve třídě, návrat cca 16:20 hodin na náves. 

 

S sebou pevnou obuv, batůžek s pitím a svačinou, pláštěnku, kartičku pojišťovny a psací potřeby.

 

Co nejdříve přinést 85 Kč na vlak a vstupné.

 

 

 

* Je potřeba zaplatit do konce týdne 100 Kč za pracovní sešit z AJ!

 

 

 

* Od pondělí 23.9. bude změněný rozvrh - děti mají již zapsáno v ŽK.

 

 

Školní rok jsme začali hned zahájením plaveckého výcviku. V bazéně nás čekala jedna změna - nová paní plavčice. Hodinu jsme si moc užili, cestou zpět jsme se ještě (jak už jsme zvyklí) zastavili na dětském hřišti a v krámečku na pár dobrot.

 

HURÁ, ŠKOLA ZAČÍNÁ!

 

Moji milí čtvrťáčci,

z prázdnin zbývají poslední dny a s jejich koncem přichází nový školní rok 2019/2020. Doufám, že jste si pořádně odpočinuli a s elánem se společně vrhneme do práce. Letošním školním rokem nás budou prováze kamarádi Asterix, Obelix a Idefix.

Sejdeme se 2.září v 8:00 hodin v šatně, první den nebudete potřebovat nic. Konec vyučování bude v 8:30 hodin. Obědy se budou vydávat od 10:30 do 12:00 hodin.

V úterý 3.září již začínáme v 7:45 hodin jak jste zvyklí. Přineste si s sebou tašku na učebnice, penál, tělocvik, toaletní papír, kapesníčky..... Konec vyučování bude v 11:25 hodin.

Ve středu 4.září si přineste kufřík na výtvarnou výchovu, zástěrku, podložku na lavici.... Konec vyučování bude v 11:25 hodin.

Od 15:00 hodin proběhne ve třídě první společná třídní schůzka. Účast rodičů nutná (podpisy formulářů, vyúčtování pomůcek...).

Ve čtvrtek 5.září budeme opakovat učivo 3. třídy. Vyučování bude dle platného rozvrhu hodin. Konec je ještě v 11:25 hodin.

V pátek 6.září půjdeme poprvé plavat! Nezapomeňte, že sraz je už v 7:25 hodin u školy. S sebou vezměte plavky, ručník, čepici do bazénu, mýdlo.