III.třída

Milé děti a rodiče vítám Vás na stránkách 3. třídy

tř. uč. Mgr. Miroslava Doxanská

Školní rok 2019/20 začíná, letošní rok se s námi budou učit zvířátka z "Naší farmy". Kdo se bude chtít stát tím nejlepším farmářem/farmářkou, musí pilně plnit všechny úkoly, které na Vás čekají! Hodně štěstí!

Naše třída:

INFORMACE:

Milé děti od čtvrtka 9.4. do pondělí 13.4. nás čekají velikonoční prázdniny, proto si je hezky užijte, odpociňte si od školy, buďte zdravé a noste roušku :).. V úterý se na vás budu těšit v online škole. Vaše p.uc.

Váženi rodiče, od středy 11.3.je zrušena výuka na základních školách (bezpečnostní nařízení státu). Sledujte web str. školy a třídy. Budu zde zveřejňovat důl. informace a učivo pro děti.

Přeji všem dětem i rodičům hodně zdraví a sil v tomto náročném období. Jsem ráda, že i takovy způsob výuky na dálku skvělé funguje. Děkuji za spolupráci!!! TU

ANGLICKÝ JAZYK

Všem vám přeji krásný, sluníčkový týden. :-) Musím Vás pochválit za krásnou práci a súpolupráci. Jste opravdu jedničky! Tento týden je o chlup kratší, tudíž máte na úkoly čas do 17.4. :-) Práci na tyto dva týdny naleznete úplně dole (soubory ke stažení). Kdo by měl problém, kontaktujte mě, mohu soubor zaslat na Váš email nebo práci vytisknout a nechat Vám ji v Bečovské masně. :-)

Přeji Vám mnoho zdraví, štěstí a posílám plno pozitivní energie! A hlavně HAPPY EASTER!

Domácí úkoly:

PO

Nove učivo 6.4. - 8.4.: zasílané denně též do skupinky děti a rodičů na whatsapp:

Čj skloňování kočka, kočky, dú PS str. 16

Mat dělení s rozkladem

Prv testik dělení živočichů

ČT přečíst si pohádku, dú

ÚT

ST

ČT
 Velikonoční prázdniny
 PÁ

Velikonoční prázdniny

Plán učiva:    Duben

ČJ

ML-  Podst. jména - ml. kategorie - rod, číslo, pád

Slovesa - sl.kategorie - osoba, číslo, čas

SL - vypravování, popis prac. postupu

ČT - hlasite čt, čt s porozuměním, plnění úkolů k textu

LV - velikonoční básničky - rýmy, práce s textem básně , hadanky,

PS - upevňování gramatiky při psaní, uhledny přepis, autodiktat

MAT

A - násobení a dělení s rozkladem - 5.12, 4.86, 51 : 3..., písemne  násobení jednocifernym činitelem

G - mnohoúhelniky, trojúhelník

PRV

Živá příroda--živočichové : dělení, společ. znaky, popis dle skupin a tříd, části těla

Fotogalerie třídy  -  co se u nás děje..

Výuka na dalku:

Čj online.. Učíme se pády

Prvouka nám jde taky dobře

Online vytvarka též funguje

Ukazka online výuky, všichni jste moc šikovní!!!

Vítej, jaro! Práce našich šikulek.

1.plavecky výcvik... Seznameni s vodou

"Škola v pohybu" - cvičení s naším oblíbeným trenérem

Mali designéři - špejlové obrázky

U nás je už jarní nalada