III.třída

ČT

ČJ-ML  ČP MAT  PRV  PV

ČJ-ML ČJ-SL  MAT  VČ  TV
ČJ-ML- školní sešit, učebnice, pracovní sešit čj
ČJ- SL- sešit na sloh, učebnice, pracovní sešit čj
ČJ-LV- sešit na LV, čítanka
ČT/PS- sešit na LV, čítanka, písanka
ČP- písanka, čítanka, sešit na LV
MAT- školní sešit, učebnice, pracovní sešit
MAT-G- sešit na GEO, učebnice, pracovní sešit MAT + GEO

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

KROUŽEK PANA RAMEŠE OD 30.9.

14.10.-Představení Myši patří do nebe - setkání s autorkou. Cena 150kč- vezmu z fondu žáka

KROUŽEK DÍLNIČEK

Tento týden začal kroužek dílniček pod vedením paní asistentky Olgy Tuzarové. Děti se práce chopily s chutí a hned vytvořily moc krásné ježky. Jsou to šikulky!

NAŠE SNÍDANĚ

ROBOTI A OZOBOTI

V pátek, 14.9., nás paní asitentka Lucka Hrdličková pozvala k sobě do počítačové učebny, kde nás seznámila s roboty a ozoboty a jak pracují. Bylo to skvělé, byli jsme moc nadšení a vše jsme si naprosto užili. Budeme se těšit na další pěkné setkání a také na to, že se naučíme mnoho nového :))) DĚKUJEME PANÍ ASITENTCE :)))

DEN S ROBOTY- DEN GRAMOTNOSTI