VII.třída

Út - 7:30 - 8:30

nebo

individuálně po tel. dohodě

Psycholog: Mgr. Lenka Suchardová       email:  psycholog@zsbecov.cz                                                                                                tel.:  725 503 545

HRABĚ MONTE CRISTO

Dne 3. 5. pojedeme do Městského divadla v Mostě na představení HRABĚ MONTE CRISTO. Vstupné je 130,-. Cestu hradí divadlo díky dotacím Ústeckého kraje.

Den Země

V pátek 19. 4. jsme oslavili Den Země turistickým výletem z Bečova do Mostu. Po cestě děti plnily připravené úkoly.

Již včera jsme vytvořili fotografii na "Den společného umění", který proběhl dnes.

Minulý týden proběhl na naší škole projekt "Týden pro wellbeing." Fialová je barvou duševního zdraví. V rámci této akce jsme se ve čtvrtek oblékli do fialové.

Kambodža - putování k tajemné hoře

Ve středu 7. 2. jdeme do kina Kosmos. Jedná se o pokračování projektu Planeta Země 3000 s názvem "Kambodža - putování k tajemné hoře". Vybírám 130,- (90,- kino + 40,- jízdné). Nevím, zda se nezměnila cena dopravy. Peníze, které budou navíc, vrátím.

Plán na příští týden  18.12 - 22.12.

Pondělí         - společný den ve třídě, vyrábění dárků pro rodiče, vánočních ozdob, nepečeného cukroví

- poslech vánočních koled, popřípadě zhlédnutí vánočního filmu

Úterý             – výlet do Karlových Varů do Vánočního domu

Středa           – zimní sportovní rádovánky

Čtvrtek          – Litvínov – výstava vánočních stromků

Pátek             – první dvě hodiny strávíme společně ve třídě – děti si předají mezi sebou dárečky, přinesou si cukroví a hrníček na čaj

- další dvě hodiny – návštěva kina

Materiál na VV : na příští hodinu 10. 12. si přineste vykrajovací formičku na těsto - vánoční motiv / hvězdičku, stromeček, rybu, srdíčko, zvoneček apod./. TU

Náš den bez batohu :o)

16. 11. bude výuka ukončena z provozně-technických důvodů ve 12:20h. Bude zahájena rekonstrukce vstupní haly a prostor bude uzavřen.
Od 20. 11. bude využíván vchod ze zahrady!!

TONDA OBAL

8. listopadu od 15:30 se konají třídní schůzky!!

Marečku, podejte mi pero! na ČT 1| TV program – programy více než 100  televizních stanic

Zítra ráno v 7 hod. se všichni sejdeme ve třídě. Máme třídnickou hodinu.

Každou poslední středu v měsíci se budou konat třídnické hodiny. Ve středu 27. 9. se všichni sejdeme již v 7:05 a společně posnídáme. Kdo bude mít zájem, hrníčky s sebou. Pokud přinesete i něco na zub, bude to super. Těším se!! :o)

UPOZORNĚNÍ:

Na první hodinu VV 18. 9. si žáci přinesou do školy všechny výtvarné potřeby / seznam nahrán v souborech ke stažení  - dole/. Tyto pomůcky jsou po celý školní rok uloženy v učebně VV a jsou výhradně určeny na používání v hodinách VV. TU

DEN GRAMOTNOSTI

V pondělí 11.9. sraz v 7:45 u školy. S sebou sportovní oblečení, obuv, svačinu, pití, propisku. Konec ve 12:20 hodin.

Plán prvního týdne:

Po - otevření ZŠ v 7:50. Slavnostní zahájení v 8hod. Žáci zahájí školní rok ve své třídě. Jelikož budu  na školním zájezdu v Itálii, bude místo mne ve třídě někdo jiný. Obědy se vydávají od 10:30 - 12:00. Kdo bude mít zájem o oběd, prosím, napište mi zprávu nebo zavolejte paní Mrkvičkové a oběd si nahlaste.

Út - třídnické práce, výuka do 11:30. Přineste si batoh se všemi sešity a obaly (příp. učebnice, pokud máte), psací potřeby, rýsovací potřeby, pastelky, nůžky, lepidlo, přezůvky, svačinu a zámek s klíčem k šatní skříňce.

St - třídnické práce, výuka do 11:30. Třídní schůzky NEPROBĚHNOU! Jsou přesunuty na další týden - středa 13. 9. od 15:00.

Čt - výuka dle rozvrhu do 11:25.
- výuka dle rozvrhu do 11:25.

Děti, které jedou do Itálie mají obědy automaticky odhlášeny.