VII.třída

Třída 7.A

třídní učitelka Ing. Iva Suková

 

konzultační hodiny:

Út - 7:30 - 8:30

nebo

individuálně po tel. dohodě

 

Psycholog: Mgr. Lenka Suchardová       email:  psycholog@zsbecov.cz                                                                                                tel.:  725 503 545

Materiál na VV : na příští hodinu 10. 12. si přineste vykrajovací formičku na těsto - vánoční motiv / hvězdičku, stromeček, rybu, srdíčko, zvoneček apod./. TU

Náš den bez batohu :o)

 

 

 

 

16. 11. bude výuka ukončena z provozně-technických důvodů ve 12:20h. Bude zahájena rekonstrukce vstupní haly a prostor bude uzavřen.
Od 20. 11. bude využíván vchod ze zahrady!!

 

 TONDA OBAL 

8. listopadu od 15:30 se konají třídní schůzky!!

Marečku, podejte mi pero! na ČT 1| TV program – programy více než 100  televizních stanic

 

                               

 

                               

                               

Zítra ráno v 7 hod. se všichni sejdeme ve třídě. Máme třídnickou hodinu. 

 

Každou poslední středu v měsíci se budou konat třídnické hodiny. Ve středu 27. 9. se všichni sejdeme již v 7:05 a společně posnídáme. Kdo bude mít zájem, hrníčky s sebou. Pokud přinesete i něco na zub, bude to super. Těším se!! :o)

 

UPOZORNĚNÍ:

Na první hodinu VV 18. 9. si žáci přinesou do školy všechny výtvarné potřeby / seznam nahrán v souborech ke stažení  - dole/. Tyto pomůcky jsou po celý školní rok uloženy v učebně VV a jsou výhradně určeny na používání v hodinách VV. TU

 

DEN GRAMOTNOSTI

V pondělí 11.9. sraz v 7:45 u školy. S sebou sportovní oblečení, obuv, svačinu, pití, propisku. Konec ve 12:20 hodin.

 

Plán prvního týdne:

Po - otevření ZŠ v 7:50. Slavnostní zahájení v 8hod. Žáci zahájí školní rok ve své třídě. Jelikož budu  na školním zájezdu v Itálii, bude místo mne ve třídě někdo jiný. Obědy se vydávají od 10:30 - 12:00. Kdo bude mít zájem o oběd, prosím, napište mi zprávu nebo zavolejte paní Mrkvičkové a oběd si nahlaste.

Út - třídnické práce, výuka do 11:30. Přineste si batoh se všemi sešity a obaly (příp. učebnice, pokud máte), psací potřeby, rýsovací potřeby, pastelky, nůžky, lepidlo, přezůvky, svačinu a zámek s klíčem k šatní skříňce.

St - třídnické práce, výuka do 11:30. Třídní schůzky NEPROBĚHNOU! Jsou přesunuty na další týden - středa 13. 9. od 15:00.

Čt - výuka dle rozvrhu do 11:25.
- výuka dle rozvrhu do 11:25.

Děti, které jedou do Itálie mají obědy automaticky odhlášeny.