VII.třída

Vítejte na stránkách VII. třídy

Třídní učitelka: Mgr. Martina Martínková

Kontakt: soror@seznam.cz, Martinkova.Martina@seznam.cz

V týdnu od 8. do 12. února - jarní prázdniny. Vypněte počítače, zahoďte mobily, oblečte se a běžte ven. Podpořte výzvu paní ředitelky.

Pololetní vysvědčení naleznete v bakalářích 28. 1. 2021 /jak známky, tak slovní hodnocení/

Vytištěné výpisy vysvědčení žáci dostanou hned první hodinu, co se společně sejdeme na půdě školy.

V pátek 29.1.2021 jsou pololetní prázdniny.

Od února rozjíždíme elektronickou žákovskou knížku - informace naleznete v bakalářích od paní ředitelky.

Prosím všechny žáky, aby si na zadní straně žákovské knížky vyplnili sebehodnocení.

Od 8. února do 12. února jsou jarní prázdniny.

MA

Milí , milé , až ponesete  do , zapněte svou , vzpomeňte si, co jste nechali ve , dojděte to historické  a  odklidit, ať to tam vypadá takto:  a ne takto:   a já si o Vás nemyslím, že jste sice krásná, ale přece jenom .    MA

Třídní schůzky se konají ve středu 13. 1. 2021 od 17:00 hodin online přes aplikaci Teams (v rámci týmu Dějepis 7).

NOVINKA: Elektronická Třídní kniha
 - prosím zaregistrujte se/ přihlašte se pomocí svých vlastních přihlašovacích údajů na webu http://bakalari.zsbecov.cz/logii
 - údaje jsem vám poslala e-mailem /smskou/, pokud něco nefunguje prosím, abyste mě kontaktovali.
 - na BAKALÁŘÍCH: prostřednictvím odrážky KOMENS můžete snadno komunikovat s pedagogy a oni s Vámi, vidět okamžitě absenci a omlouvat ji, domácí úkoly, pololetní klasifikaci a aktuality.

Aktuálně:

Distanční rozvrh platný od 4. 1. 2021

Informace k provozu školy od 4.1.2021

7. třída: žáci se povinně vzdělávají distančním způsobem - tedy přes Teams. Žáci si s dostatečným předstihem zjistí rozvrh online hodin a připraví se na výuku. Prosím rodiče o pomoc se znovunastolením distanční výuky, kontrolou plnění úkolů. V prvních třech lednových týdnech budeme "finišovat" před pololetní klasifikací. Dohlédněte, ať žáci plní zadané úkoly v termínu, popř. doplní chybějící. Obědy jsou odhlášeny.   ŘŠ

Do nového roku
             přeji Vám srdečně,
                       ať se máte ne jen trochu,
                                 ale moc, moc, moc báječně.

Od pondělí 2. 11. 2020 celá škola přecházíme na výukový portál TEAMS. Tato platforma je užívána v rámci celorepublikového vzdělávání na všech úrovních ZŠ,SŠ,VŠ.

Přes tento odkaz se pokuste si aplikaci TEAMS stáhnout a přihlásit se. =>

=> Přihlašovací údaje má každý žák své vlastní. Zašlu Vám je emailem. Prosím poznačte si je někam.