VII.třída

paja.paja10@seznam.cz

asistent pedagoga: Bc. Lucie Jasanská

_______________________________________________________________________________

POZOR : v příštím týdnu změna v rozvrhu - v pondělí ČJ LV místo LS, ve středu LS místo ČJ LV. Přineste si s sebou malou čítanku. TU

Návštěva městského divadla v Mostě - představení "Lotrando a Zubejda".

ČESKÝ JAZYK : v týdnu od 20. 9. píšeme zahajovací kontrolní písemnou práci a kontrolní diktát / opakování učiva 6. ročníku/. TU

Den gramotnosti :-)

Den gramotnosti 8. 9. 2021 - sraz v 8:00 před školou (s sebou sportovní oděv, svačinu, pití, psací potřeby). Předpokládaný konec akce mezi 11:30 - 12:00.

třídní

Všechny Vás vítám do nového školního roku 2021/22

Veřím, že se všichni těšíte, až se zase společně sejdeme! S radostí a úsměvem na rtech vás tedy zvu na naše první setkání v tomto novém školním roce, které proběhne ve středu 1. září 2021!

Tento týden bude probíhat následovně:

• Středa 1.9.: Sejdeme se v šatně v 7:55 hodin, proběhne testování žáků ve třídách
  • Čtvrtek 2.9.: Třídnické práce - od 7:45 do 11:25, s sebou penál a rýsovací potřeby,  svačinu, přezůvky, zámek a klíč do šatny
  • Pátek 3.9.: Třídnické práce - od 7:45 do 11:25, penál a rýsovací potřeby, ŽD                 /žákovský deník/
Oběd 1. září - pouze pro přihlášené žáky. Chcete-li se ve středu vrátit do školy na oběd, nahlaste se paní Mrkvičkové.

Těším se na vás!

Vaše Pavlínka

TŘÍDNÍ SCHŮZKY:

Vážení rodiče,

zvu Vás na první třídní schůzky v tomto školním roce 2021/2022, které se budou konat 8.9.2021 od 15:30 hodin. Těším se na Vás! :-)

Dne 15.9.2021 nás čeká návštěva diavadla - představení "Lotrando a Zubejda". Vybírám od dětí 100 Kč.

třídní