VII.třída

Vítejte na stránkách VII. třídy

Třídní učitelka: Mgr. Martina Martínková

Kontakt: soror@seznam.cz, Martinkova.Martina@seznam.cz

Pondělní nástup do školy:

8:00 hodin - vstup hlavním vchodem

Nejprve testování, potom odchod do třídy

Nový rozvrh pro distanční výuku - pozor na změnu předmětů ČJ, NJ

Informace k návratu 2.stupně k prezenční výuce

Dle mimořádného opatření MZČR je s účinností od pondělí 10.5.2021 umožněn návrat žáků  2. stupně k prezenční výuce. Žáci jednotlivých tříd se musí ve výuce po týdnech střídat.

od pondělí 10. 5. - distanční výuka

od pondělí 17. 5. - prezenční výuka ve škole   /a tak pořád dokola/

• Žáci 2. stupně budou ve školách testováni 2x týdně ( vždy v pondělí a ve čtvrtek).
  • V testovací dny budou žáci nejprve v atriu testováni, až poté půjdou do tříd.
  • V ostatní dny přichází individuálně, v šatně se převléknou a sami přecházejí do tříd
  • Žáci musí mít po celou dobu pobytu zakrytá ústa jednorázovou rouškou.
  • Od stejného data je povolena tělesná výchova ve venkovních prostorách.
  • Prosíme rodiče, aby dohlédli na vhodné oblečení žáků. Budeme se snažit trávit co nejvíce času venku, v učebnách často a intenzivně větrat.
  • Tento rozvrh bude platný během klasické výuky ve škole.

ZMĚNA ROZVRHU
Pondělní hodina přírodopisu je přesunuta na čtvrtek ve 12 hodin.

Přeji Vám všem krásné Velikonoce

JARNÍ PROJEKTOVÉ DNY

Počítač necháš vypnutý! Místo online výuky budeš plnit následující úkoly a posílat je příslušným učitelům. Snaž se být co nejvíce venku v přírodě a užívej si čas mimo obrazovku. BAVTE SE Smiling Face Emoji (U+263A, U+FE0F)

KDY: Pondělí 29.3.- středa 31.3. 2021                       (není online výuka)

ODEVZDEJ: Fotky, videa, výkresy, výsledky posílej nejpozději do středy 31.3. 2021 do 18:00 příslušnému učiteli.

Speciální třídní úkol /inspiroval mě Ondra se svou ještěrkou/: vyfoť se se svým mazlíčkem a fotku mi pošli.

/a mazlíčkem může být i učebnice dějepisu/

VÝZVA:

Blíží se jaro a Velikonoce. Povolte uzdu své tvořivosti - kreslete, malujte, vyrábějte. Fotografie svých výtvorů  mi posílejte. TU

BLAHOPŘÁNÍ

Blahopřeji k úspěchu v okresním kole olympiády v zeměpise NATÁLCE, v okresním kole olympiády v anglickém jazyce HONZOVI.

Oběma celý pedagogický sbor děkuje za reprezentaci školy a všichni doufáme, že se příští rok zúčastníte znovu.

V týdnu od 8. do 12. února - jarní prázdniny. Vypněte počítače, zahoďte mobily, oblečte se a běžte ven. Podpořte výzvu paní ředitelky.

Pololetní vysvědčení naleznete v bakalářích 28. 1. 2021 /jak známky, tak slovní hodnocení/

Vytištěné výpisy vysvědčení žáci dostanou hned první hodinu, co se společně sejdeme na půdě školy.

V pátek 29.1.2021 jsou pololetní prázdniny.

Od února rozjíždíme elektronickou žákovskou knížku - informace naleznete v bakalářích od paní ředitelky.

Prosím všechny žáky, aby si na zadní straně žákovské knížky vyplnili sebehodnocení.

Od 8. února do 12. února jsou jarní prázdniny.

MA

Milí , milé , až ponesete  do , zapněte svou , vzpomeňte si, co jste nechali ve , dojděte to historické  a  odklidit, ať to tam vypadá takto:  a ne takto:   a já si o Vás nemyslím, že jste sice krásná, ale přece jenom .    MA

Třídní schůzky se konají ve středu 13. 1. 2021 od 17:00 hodin online přes aplikaci Teams (v rámci týmu Dějepis 7).

NOVINKA: Elektronická Třídní kniha
 - prosím zaregistrujte se/ přihlašte se pomocí svých vlastních přihlašovacích údajů na webu http://bakalari.zsbecov.cz/logii
 - údaje jsem vám poslala e-mailem /smskou/, pokud něco nefunguje prosím, abyste mě kontaktovali.
 - na BAKALÁŘÍCH: prostřednictvím odrážky KOMENS můžete snadno komunikovat s pedagogy a oni s Vámi, vidět okamžitě absenci a omlouvat ji, domácí úkoly, pololetní klasifikaci a aktuality.

Aktuálně:

Distanční rozvrh platný od 4. 1. 2021

Informace k provozu školy od 4.1.2021

7. třída: žáci se povinně vzdělávají distančním způsobem - tedy přes Teams. Žáci si s dostatečným předstihem zjistí rozvrh online hodin a připraví se na výuku. Prosím rodiče o pomoc se znovunastolením distanční výuky, kontrolou plnění úkolů. V prvních třech lednových týdnech budeme "finišovat" před pololetní klasifikací. Dohlédněte, ať žáci plní zadané úkoly v termínu, popř. doplní chybějící. Obědy jsou odhlášeny.   ŘŠ

Do nového roku
             přeji Vám srdečně,
                       ať se máte ne jen trochu,
                                 ale moc, moc, moc báječně.

Od pondělí 2. 11. 2020 celá škola přecházíme na výukový portál TEAMS. Tato platforma je užívána v rámci celorepublikového vzdělávání na všech úrovních ZŠ,SŠ,VŠ.

Přes tento odkaz se pokuste si aplikaci TEAMS stáhnout a přihlásit se. =>

=> Přihlašovací údaje má každý žák své vlastní. Zašlu Vám je emailem. Prosím poznačte si je někam.