Školní klub

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH ŠKOLNÍHO KLUBU klub@zsbecov.cz

 

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH ŠKOLNÍHO KLUBU, V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024

Veškeré informace o chodu školního klubu naleznete v souborech ke stažení, na stránce dole. Vytisknout si můžete rovněž zápisové lístky na kroužek TVOŘÍLEK, na logopedii hrou a do školního klubu. 

_______________________________________________________

ADVENT

7. prosince odpoledne se sešli ve školní knihovně účastníci družiny a klubu, aby si společně popovídali o adventu. Besedu pořádala Mgr. Wolfová a všichni byli odměněni zdravou a chutnou odměnou. Dostali oříšky, mandarinky a jablka. Vánoční atmosféru připomínal slavnostně vyzdobený stůl s občerstvením a nechyběla ani zapálená svíce. 

_______________________________________________________

PŘEDVÁNOČNÍ PŘÍPRAVY

3. listopadu jsme na kroužku klubu, v Tvořílkovi, dělali nepečené cukroví - kuličky rafaelo.

______________________________________________________

BESEDA ŠK A ŠD

29. listopadu uspořádala Mgr. Wolfová pro účastníky školního klubu a školní družiny besedu na aktuální téma "Nástrahy virtuální komunikace".

Na whatshappové aplikaci byl založen nebezpečný chat s velmi nevhodným obsahem, lákající žáky, aby se pod falešným motivem přidali. Naši školáci byli varováni, poslechli si ukázky textů PČR a celý problém jsme společně rozebrali.

_______________________________________________________

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

patří dvěma účastnicím školního klubu - Nikol Koňovšijové a Viktorii Karlové za kresbu do celostátní soutěže. Soutěž proti násilí v rodinách vyhlásila pražská organizace ROSA.

______________________________________________________________________

NAŠE ZÁBAVA

Také ve školním klubu si občas rádi zatancujeme. Zábavu máme rozmanitou, jsme rádi že tu velkou televizi máme a můžeme tančit podle videí.

___________________________________________________________

LAMPIONOVÝ PRŮVOD

6. listopadu, ve večerních hodinách, se konal tradiční lampionový průvod. Akci pořádala školní družina a klub pomáhal, zajistitl koblihy a promítal. Návštěvníci mohli sledovat venkovní promítání, bylo zajištěno občerstvení ve formě teplého čaje a pečiva. Místní obchod nám daroval koblihy a pekárna Bečov šátečky a loupáčky. Našim podnikatelům děkujeme za poskytnuté dary.

_________________________

PŘÍPRAVA NA VÁNOCE

Školní klub se začíná připravovat na Vánoce. Začali jsme se slaným těstem. Více již neukážeme, až na vánoční výstavě.

____________________________

MEZINÁRODNÍ DEN ÚRAZŮ

17. října byl Den úrazů. Proto paní asistentka Lucie Hrdličková uspořádala besedu pro účastníky školního klubu a školní družiny. 

_______________________________________________________TVOŘÍLEK

5. října začal pracovat při školním klubu kroužek Tvořílek. Po celý rok se budeme věnovat různým aktivitám, které budeme využívat v praktickém životě. Dnes jsme začali úvodní bezpečností, seznámením s programem a začali jsme připravovat podklad k dřevěnému obrázku. Natřeli jsme podklad bílou barvou. Na fotce se na vás usmíváme již bez tří kamarádů, kteří odešli na další kroužek.

______________________________________________________________________

NAŠE ZÁBAVA VE ŠKOLNÍM KLUBU

Připravovali jsme podzimní věnec z přírodnin, měli jsme besedu o seniorech, a tak jsme kreslili portréty našich babiček a dědečků a také jsme se věnovali zábavě.

PODZIMNÍ TVOŘENÍ V KLUBU

_____________________________________________________

VÝZNAMNÁ VÝROČÍ

Školní klub zařazuje do svého programu aktivity související s významnými výročími naší vlasti. Tentokrát jsme se věnovali sv. Václavu - vyplňovali jsme křížovky, pracovní list a kreslili jsme panovníkův portrét. 

_________________________________

 PRVNÍ DEN V KLUBU

Na pondělní odpoledne se moc těšili noví účastníci školního klubu. A brzy jim přijdou další kamarádi.

a venku jsme pozorovali veverku